Aktuality

 • Rekonstrukce ordinace
  Od pondělí 27.3. do pátku 7.4. je gynekologická ordinace z důvodu rekonstrukce toalet a čekárny uzavřena. K dispozici bude personál naší ordinace pouze na telefonu 778 491 300 nebo na emailu igyn@igyn.cz.  Akutní případy ošetří MUDr. Jiří Poustka v gynekol. amb. na Domě zdraví v Jihlavě, pondělí až čtvrtek 8 až 15 hodin, pátek 8 až 11 hodin, tel. 775 574 517.
 • Rozpis ordinujících lékařů
  pondělí, úterý, čtvrtek – Jan Řičánek středa, pátek – Martina Göthová zástupy – Jana Matoušková Lékaři jsou vzájemně zastupitelní, pacientky mohou chodit k vybranému lékaři či mohou lékaře libovolně střídat. Chod ordinace v režimu tří lékařů tak může být zcela nepřetržitý a provoz je tak zajištěn i v době dovolených, kdy jsou jiné ordinace uzavřeny. Jsme téměř trvale on-line včetně víkendů a svátků. Další personál: Ludmila Kratochvílová a Markéta Řičánková – odborné ženské sestry.
 • 3D a 4D ultrazvuk.
  Jsme jedním z mála zdravotnických zařízení v Kraji Vysočina a v ČR certifikovaným k provádění superkonziliárního ultrazvukového vyšetření v těhotenství. Naše zdravotnické zařízení provádí rovněž 3/D a 4/D ultrazvukové vyšetření na high – end ultrazvukovém přístroji Voluson E8 Expert, který představuje absolutní špičku na poli ultravukové techniky. Technologie 3/D umožňuje pozorovat plod trojrozměrně, v případě 4/D je plod pozorován v reálném čase. Je tedy možné pozorovat např. mimiku obličeje, pohyby končetin apod. Zejména plastické zobrazení obličeje dítěte je fascinující možností ultrazvukového zobrazení, které tak dává rodičům možnost spatřit své dítě ještě před jeho narozením. Při dobrých akustických podmínkách získáváme dokonalý …
  Pokračovat ve čtení 3D a 4D ultrazvuk.